برنطین تجهیز آریا

برنطین تجهیز آریا

ارتباط با ما

 
گروه فنی مهندسی برنطین


تلفن :
 8-66055006-009821

دفتر شیراز : 32227231 -009871

آدرس : تهران - خیابان آزادی - چهارراه بهبودی- ساختمان بانک سامان- پلاک 1048
- طبقه چهارم- برنطین تجهیز آریا

ایمیل:brantin.arya@gmail.com

انتخاب زبان سایت

وکیوم کولر

 web:www.Huaxianfresh.com

30° سانتیگراد دمای داخلی کاهو 30° سانتیگراد دمای دلخواه و مناسب 2° سانتیگراد دمای محیط 30° سانتیگراد روش خنک کنندگی در این دستگاه به صورتی است که با استفاده از پمپ های ایجاد خلاء و خروج هوای داخل اتاق فشار داخل کابین بسیار کاهش یافته و این افت فشار باعث افت توامان دما در داخل اتاقک می گردد در این زمان با تلفیق مکانیزم سرمایش خارجی بخارات تجمع شده در داخل اتاق به صورت تبدیل فاز گاز به مایع باعث تبدیل بخارات آب به مایع جهت تسهیل در خروج از اتاقک می گردد، همانطور که می دانید با پایین آمدن فشار محیطی نقطه جوش آب نیز به تناسب پایین تر آمده و خروج هوای گرم داخل محصول از طریق ریزترین خلل و فرج موجود به سریعترین شکل صورت می پذیرد.  سیستم خنک کننده موجود در دستگاه بخار محیط را متراکم کرده و باعث هر چه سریع تر شدن عمل خنک سازی میشود.

            رطوبت موجود در سطح محصول به سرعت تبخیر شده و سپس گرمای موجود در آن خارج میشود بلافاصله بعد از این عمل دمای خنک محیط تاثیر خود را روی  محصول میگذارد. 

                                                                   

شایان ذکر است دستگاه وکیوم کولر به عنوان یکی از تجهیزات سردخانه ای محسوب نمی گردد اما روند خنک سازی محصول قبل از ورود آن به داخل اتاقک تاثیر به سزایی در کاهش هزینه های سردخانه ای می گردد.

وکیوم کولر با مکانیزم منحصر به فرد خود سبب می شود که مزایای ذیل چشمگیرتر باشد.

 • تسریع در خنک سازی : رسیدن به دمای دلخواه در عرض کوتاهترین زمان، 15-30 دقیقه
 • هم دمایی تمام لایه های محصول : به واسطه ی خروج هوا از محیط، حرارت موجود در بافت میانی محصول به تدریج به سطح محصول می رسد و این امر باعث خنک شدگی یکنواخت سطح خارجی و مرکزی محصول و هم دمایی در این بازه زمانی می گردد.
 • مزایای بهداشتی : طراحی این سیستم طوری است که تمامی باکتری ها را از بین میبرد و قادر به جلوگیری از تکثیر آنها در محیط میشود و همچنین مانع از انتقال آلودگی نیز می گردد.
 • بسته بندی آسان و بدون محدودیت : تنها با ایجاد یک سوراخ روی بسته بندی ، درجه سرمای متوسط مورد نظر حاصل میشود.
 • حفظ طراوت و شادای محصول : استفاده از این سیستم باعث حفظ و ماندگاری رنگ و طعم محصول به مدت قابل ملاحظه ای می گردد.
 • سیستم اتوماتیک پیشرفته : مدیریت تلفیقی سیستم خنک کننده و سیستم خلاء سازی (وکیوم) توسط سنسورها سبب میشود تنظیم درجه خلاء به راحتی انجام پذیرد و همچنین دارای کنترل از راه دور جهت راه ندازی و عیب یابی سریع نیز میباشد.
 • دقت بالا :  این دستگاه دارای نمایشگر پیشرفته با قابلیت نشان دادن دمای دیجیتال، رطوبت و میزان خلاء داخل اتاق به صورت آنلاین می باشد.
 • ایمنی و دوام : استفاده از تجهیزات الکترونیکی روز دنیا سبب گارانتی بالای دستگاه ، عملکرد با ثبات ، ایمنی و عمر بالا و دوام دستگاه میباشد.

ملاحظات :

 • توانایی تولید دستگاه با توجه نیاز مشتری 
 • قابل سفارش با ولتاژهای. 220 ولت ،380 ولت،415 ولت،440 ولت، 480 ولت،575 ولت ،3 فاز ،50*60 هرتز
 • چرخه های زمانی که در جدول بالا ذکر شده است طبق استاندارد سازی های معتبر می باشد.
 • ظرفیت هر پالت 500 kg  دمای داخلی کاهو